Biz Kimiz?

Firmamız 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Yerli ve yabancı müşterilerimize istedikleri her alanda ticari rehberlik hizmeti vermekteyiz. Uluslararası ticaretle ilgili tüm sorulara yanıt veriyoruz. Gerekli finansal, ticari ve mali işlemler konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Yabancı yatırımcıların Türkiye’de şirket kurma işlemlerini yürütüyoruz.

Şu anda faaliyet ve çalışmalarımızın kapsamını daha da genişlettik. İthalat-ihracat uzmanlarımız, mali uzmanlarımız, mali müşavirlerimiz, dış ticaret uzmanlarımız ve hukuk kadromuzla uluslararası, yurtiçi ve sınır ötesi ürün tedariki de dahil olmak üzere tüm sektörlerde çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca yabancı yatırımcıların çabaları ile iç faktörlerin bir araya getirilmesiyle ülke ekonomisinin gerekli verimliliğinin sağlanmasını istiyoruz. Değişen ve riskli küresel ekonomide, gerçek yatırımcıların yatırımlarını kayıp ve zarar görmeden değerlendirebilmeleri için tüm finansal, finansal, uluslararası ticaret konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz veya sizi Ankara ofisimize davet ediyoruz.